Steelpress production

Výrobca príslušenstva pre prívesy

 
 

O spoločnosti

Steelpress Sp. s o.o Je to poľská spoločnosť s takmer 50 rokov skúseností, jeden z lídrov na trhu a odborníkov na výrobu dielov a príslušenstva pre prívesy. Prevádzkový rozsah teraz zahŕňa 36 krajín, vrátane USA, Ruska, Ukrajiny, Izraela, Srbska a Bieloruska.

Stratégia neustáleho vývoja, vykonáva firma od svojho založenia, zahŕňa predovšetkým investovať do kvalitných produktov a výber primerane kvalifikovaných pracovníkov. V súčasnej dobe spoločnosť zamestnáva cca. 130 ľudí.

Rozvoj spoločnosti tiež zahŕňa investície do nových technológií, na základe ktorej prevádzkuje moderný strojový park, a systematické rozširovanie infraštruktúry. Nachádza sa v Luboń k / továreň Poznaň je neustále rozširovaný a modernizovaný.

Poslaním spoločnosti je zaistenie spokojnosti zákazníkov tým, že poskytuje výrobky najvyššej kvality za rozumnú cenu.

Ponuka

Steelpress výrobky sú označené registrovaná ochranná známka spoločnosti SPP. Hlavná skupina výrobkov sú spojovacie hlavice spolupracujúce s ťažné háky triedy A (priemer 50 mm gule). Ich výrobný proces podlieha osobitným obmedzeniam a testov, pretože spojovacie hlavice ako súčasť spájajúcej vozidlo s prívesom má priamy vplyv na bezpečnosť cestnej premávky.

Spojovacie hlavice SPP majú schválenie pre súlad s pravidlami R-55. Pretože Európa je iba povolené pre značenie logo nemeckého inštitútu Dekra Automotive Auto test Centre. Majú tiež certifikát TR Ruská a ukrajinská UkrCepro certifikát.

Pod značkou SPP tiež vyrábať širokú škálu hardvéru do strán, min úlovky na palube a obrúčky pre náklad, ktorý tiež dostal potvrdenie kvality DEKRA, rovnako ako uzatváracia pánty a cabinetry.

Dôležitým a rýchlo sa rozširujúcej skupinou výrobkov sú osi bez zábran, a to ako otočné a tuhé na jar. Vyrábame nebrzdené nápravy pre prípojné vozidlá s celkovou hmotnosťou do 1000 kg.

Ponuku dopĺňa manévrovanie kolesá, ráfiky pre bicykle vlakové brzdy, blatníky a ďalší sortiment, podľa ktorej komplexne slúžiť našim klientom.


Spojovacie hlavice a oje


Kovanie pre strany


Nebrzdené nápravy a ich časti a súčasti


ďalšie vybavenie

Kvalita

V areáli o fungovaní plne vybavené výskumné a vývojové laboratóriu, a rovnaké myšlienky výrobkov vyrobených v dome-konštrukčná kancelária spoločnosti. Spoločnosť získala rad ocenení za kvalitu svojich produktov a za celoživotné dielo.

Spolupráce

Pozývame vás k spolupráci výrobcom návesov a prívesov, čerpacích staníc, nájmy, obchodné spoločnosti Profil automobilový priemysel a iné zainteresované spoločnosti. Nechceme predávať maloobchod.

Zaviazali sme sa k dlhodobé vzťahy, ktoré budú poskytovať priaznivé podmienky pre obchod dodávateľov. Naši stáli zákazníci sa môžu spoľahnúť na plnú dostupnosti tovaru, rýchle spracovanie objednávok, včasné dodanie a technickú podporu.

Kontakt

Predaj a marketing:
tel: +48 61 899 43 83
fax: +48 61 810 43 53
l.krolikowska@spp.net.pl  - Luiza Królikowska
j.jankowiak@spp.net.pl  - Jakub Jankowiak
p.kus@spp.net.pl  - Przemysław Kuś
s.cierniak@spp.net.pl  - Sylwia Mańczak-Cierniak

Realizacja: aktru.pl autor portalu polfirms.ru | Рейтинг@Mail.ru Google+